Vybíráte-li dámské náušnice, stříbrné by neměly uniknout vaší pozornosti. Stříbro totiž sluší takřka každé ženě a velmi snadno se kombinuje s oblečením a ostatními šperky. Dámské stříbrné náušnice lze pořídit v několika provedeních:

Stříbrné náušnice – pecky

Peckové náušnice jsou nejmenším, a zároveň nejoblíbenějším typem dámských náušnic. Hodí se zejména pro každodenní nošení a vybírat můžete jak z jednoduchých pecek, tak i ze stříbrných náušnic s kamínkem.

Stříbrné náušnice – kruhy

Tento typ náušnic se rovněž těší velké oblibě mezi ženami každého věku. Tyto náušnice se vyrábí v nejrůznějších velikostech, velké a výrazné kruhy se hodí pro speciální příležitosti, malé kroužky jsou vhodné i pro běžné nošení. Opět mohou být jednoduché, nebo zdobené nejrůznějšími kameny.

Stříbrné náušnice visací

I visací náušnice najdete ve většině dámských šperkovnic. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že se v uchu jemně pohupují, takže působí velmi žensky a dodávají nádech elegance každému outfitu. Vybírat můžete z visacích náušnic nejrůznějších velikostí. Visací náušnice často bývají zdobené kamínky, a pokud hledáte skutečně originální náušnice, vybírat byste rozhodně měli z toho typu.