Vybíráte-li náušnice, stříbrné by mohly být správnou volbou. Stříbro totiž lichotí takřka každé ženě a velmi snadno se kombinuje s oblečením a ostatními šperky. Stříbrné náušnice lze pořídit v několika typech:

Stříbrné náušnice – pecky

Peckové náušnice jsou nejmenším a nejoblíbenějším typem náušnic. Hodí se pro každodenní nošení, protože nositelku nijak neomezují a vybírat můžete jak z klasických jednoduchých pecek, tak i ze stříbrných náušnic s kamínkem.

Stříbrné náušnice 925 – kruhy

Tento typ náušnic je rovněž velmi populární. Kruhové náušnice se vyrábí v nejrůznějších velikostech, přičemž velké kruhy se hodí pro speciální příležitosti, malé kroužky jsou vhodné i pro každodenní nošení. Opět mohou být jednoduché, nebo zdobené nejrůznějšími kameny.

Visací stříbrné náušnice

I visací náušnice patří mezi stálice šperkovnic. Jsou velmi elegantní a nositelce dodávají osobitý styl. Vybírat můžete z visacích náušnic nejrůznějších velikostí. Visací náušnice často bývají zdobené kamínky, a pokud hledáte skutečně originální stříbrné náušnice, vybírat byste rozhodně měli z toho typu.